Auditor intern

CENTRUL MEDICAL SANADOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa la angajamente de audit implicandu-se in efectuarea unor teste de audit
- documenteaza activitatea efectuata completand fisele si dosarul de lucru
- redacteaza sectiuni ale raportului de audit evidentiind riscurile identificate ca urmare a testelor efectuate
- face propuneri referitoare la tehnicile de audit si scopul angajamentului de audit
- participa la/conduce intalniri cu salariatii din zonele de activitate auditate
- participa la actualizarea chestionarelor de audit
- urmareste modificarile aparute in legislatie si procedurile interne de aplicare
- elaboreaza rapoarte periodice de audit
- propune solutii pentru optimizarea activitatii

CERINTE

- studii superioare (preferabil economice)
- experienta in domeniu minim 2 ani
- buna cunoastere a limbii engleze
- capacitate ridicata de asimilare a unor noi cunostiite/informatii
- excelenta capacitate de sinteza pentru intocmirea rapoartelor de activitate
- certificat de auditor constituie avantaj
- abilitati de comunicare, adaptabilitate, responsabilitate, gandire analitica
- persoana dinamica, organizata

Clinica medicala ce ofera servicii medicale in toate specialitatile, utilizand aparatura moderna