Auditor intern

ADD VALUE SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa activ la elaborarea planului anual de audit intern, bazat pe identificarea si evaluarea riscurilor de afacere, operationale, financiare, informationale;
- participa la implementarea proceselor si a standardelor de audit intern in cadrul companiei;
- coordoneaza proiecte de audit intern asupra proceselor companiei, asigurand atingerea obiectivelor proiectului in timpul alocat si la standardele stabilite prin manualul de audit intern si procedurile operationale;
- aplica proceduri / tehnici de audit cu un grad de complexitate ridicat;
- elaboreaza raportul de audit intern si participa la prezentarea acestuia catre management;
- elaboreaza raportari privind activitatea de audit intern in cadrul companiei, inclusiv stadiul de implementare a recomandarilor agreate;
- asigura consultanta managementului in procesele de risc management, control, guvernanta corporatista;

CERINTE

- experienta pe o pozitie similara – minim 2 ani;
- studii superioare economice finalizate;
- capacitate de analiza si sinteza;
- abilitati de comunicare, atitudine proactiva, orientare catre rezultate, capacitatea de a interactiona eficient cu diferite niveluri de management;
- abilitati de delegare eficienta a responsabilitatilor catre membrii echipei;
- cunostiinte de operare PC (MS Office);
- certificari in domeniul auditului intern, contabilitatii (constituie un avantaj);
- experienta in aplicarea standardelor de audit intern, evaluarea riscurilor si proceselor de control;
- disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant + bonusuri lunare/semestriale/anuale, dupa caz, raportate la gradul de performanta.
- Telefon de serviciu.

DESCRIEREA FIRMEI

Expertiza in recrutare, training si consultanta.

Lucram pentru companii determinate sa fie in top 3 in domeniul lor de activitate prin calitatea angajatilor recrutati, prin trainingurile oferite angajatilor existenti, si prin remodelarea politicilor comerciale, de marketing si financiare, companii care se bazeaza pe un management performant si pe motivarea corespunzatoare a angajatilor realizand o retentie pe termen lung prin sustinerea dezvoltarii profesionale.

Cautam in permanenta profesionisti si \"tinere sperante\" pentru domenii precum:

- servicii medicale (medici, asistente medicale etc.)

- proiectare in constructii pe proiecte mari (arhitecti, ingineri constructori, project manageri, directori de investitii etc.)

- agribusiness (productie, marketing, vanzari, ferme etc.)

- FMCG (vanzari, marketing etc.)

- consultanta in obtinerea de fonduri structurale

- manageri dornici si capabili sa faca fata unor provocari de business

- oameni de vanzari care stiu sa faca diferenta in piata

CITIM TOATE CVurile!!!