AUDITOR INTERN

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica conformitatea cu legile, reglementarile, politicile si procedurile precum si modul in care sunt respectate dispozitiile cadrului legal;
- Analizeaza si evalueaza acuratetea si credibilitatea inregistrarilor contabile si situatiilor financiare;
- Evalueaza modul in care se asigura protejarea elementelor patrimoniale bilantiere si extrabilantiere si identifica metode de prevenire a fraudelor si pierderilor de orice fel;
- Evalueaza riscurile si stabileste recomandari pentru diminuarea riscurilor;
- Urmareste remedierea deficientelor constatate.

CERINTE

- Studii superioare economice.
- Buna cunoastere a limbii engleze (scris si conversational).
- Foarte buna capacitate de analiza si sinteza.

Misiunea noastra este sa oferim cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii. Credem in profesionalism si, din aceasta perspectiva, medicii reprezinta pentru noi o categorie speciala de clienti. Pentru ca am invatat sa ii ascultam, stim sa ii intelegem si sa le oferim solutii adaptate nevoilor lor. Dorim sa fim partenerul financiar al medicilor. Mizam pe specializare si ne propunem sa fim recunoscuti drept banca ce ofera cele mai rapide raspunsuri clientilor. LIBRA BANK respecta si urmeaza valorile pe care si le-a stabilit. Resursa noastra cea mai importanta sunt oamenii ambitiosi care lucreaza aici si care imprima aceste valori bancii.