AUDITOR INTERN

RODIPET SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Controlul respectarii normelor legale si interne cu privire la sistemul general de evidenta economico-financiara a companiei si propunerea de masuri pentru prevenirea si inlaturarea deficientelor

CERINTE

Studii superioare in domeniul economic
Cunostinte solide ce contabilitate si legislatie economico-financiara.
Onestitate, responsabilitate, atentie la detalii.
Procesare si prelucrare date cu ajutorul tehnologiei IT
Disponibilitate la deplasari.
Permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- conditii de lucru intr-un mediu international,
- posibiliatea de a lucra intr-o echipa tanara si dimamica

Suntem cea mai mare companie de distribu¿ie de presa si produse complementare din România, singurul transportator si distribuitor care aprovizioneaz¿ zilnic Bucurestiul si toate jude¿ele tarii. Scopul nostru este sa promovam si sa fim reprezenta¿i de oameni care g¿sesc solu¿ii excelente si unice.

In prezent compania se afla in plina campanie de dezvoltare, se diversifica gama de produse si se extinde reteaua de distributie. Serviciile noastre solicita din partea echipei standarde inalte de calitate care pot fi obtinute printr-o excelenta comunicare si suport logistic si tehnic performant.

Noii membrii ai echipei vor deveni parte integranta a unui concern care valorizeaza satisfactia angajatilor si rasplateste performanta.