AUDITOR INTERN

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Qualia recruteaza Auditor Intern pentru unul dintre clientii sai, companie multinationala, lider de piata in domeniul IT&C.

Responsabilitati:
Colaborarea cu managementul in stabilirea riscurilor inerente cu care se confrunta compania si luarea de masuri pentru contracararea lor;
Verificarea tuturor aspectelor financiare si operationale atat in punctele de lucru, cat si la sediul central, conform planului de audit;
Verificarea respectarii procedurilor interne de catre departamentele sediului central, precum si in punctele de lucru;
Verificarea modului de gestionare a documentelor cu regim special la punctele de lucru si la sediu;
Elaborarea rapoartelor de audit;
Urmarirea implementarii recomandarilor facute in urma auditului.

CERINTE

Minim 2 ani experienta in domeniul financiar-contabil sau audit;
Studii superioare cu profil economic;
Cursuri de specialitate: legislatie financiar – contabila, audit intern;
Excelente cunostinte de: Excel, Word, Power Point;
Bune cunostine de limba engleza;
Excelente abilitati de comunicare si relationare interpersonala.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesionist si motivant;
Participare periodica la programe de dezvoltare personala si profesionala.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: cv@qhr.ro.