Auditor financiar intern - Bucuresti

CASA NOASTRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- auditarea punctelor de lucru din punct de vedere financiar- contabil;
- verificarea operatiunilor financiar- contabile in ceea ce priveste legalitatea si corectitudinea inregistrarilor

CERINTE

- studii aprofundate, profil economic;
- experienta in domeniul economic, minim 3 ani;
- bune cunostinte de legislatie, in domeniu;
- capacitate de rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

- perspective de crestere impreuna cu o echipa tanara intr-o firma la nivel national;
- pachet salarial deosebit;
- acces la programe de pregatire si dezvoltare.

Compania Casa Noastra, cu sediul in Craiova, este lider in Romania in productia si distributia de ferestre si usi din PVC cu sticla termoizolanta.
Ca urmare a unei investitii de peste 25 milioane euro, p?na la sf?rsitul anului 2007, compania va dezvolta
cea mai mare capacitate de productie de sisteme de ferestre si usi din PVC din Sud-Estul Europei .
Reteaua de distributie este compusa din peste 70 de showroom-uri, repartizate in jumatatea de sud a tarii si are o dezvoltare deosebit de dinamica.
Compania Casa Noastra este formata din oameni tineri, bine pregatiti, inovatori, comunicativi si pasionati de ceea ce fac.
Daca ai acest profil, vino sa te alaturi echipei noastre!

www.casanoastra.ro