Auditor financiar

Audit One

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile viitorului angajat:
- munca de audit
- culegerea de probe de audit si aplicare de proceduri specifice auditului
- servicii conexe auditului

CERINTE

Candidatul trebuie sa aiba cunostinte din audit financiar si standarde internationale auditare IAS sau audit intern.

Candidatul trebuie sa dovedeasca usurinta in folosirea calculatorului si in principal a aplicatiilor de tip office.
Cunoasterea limbii engleze este obligatorie (scris/citit/vorbit) precum si abilitatea de a lucra in echipa si in conditii de stres si abilitati de comunicare.

Foarte important!
Candidatul trebuie sa fie auditor financiar sau stagiar cu experienta minim 3 ani intr-un post similar si disponibilitate de munca.

Audit One este o companie romaneasca avand principalul obiect de activitate auditul financiar. Societatea mai presteaza servicii de consultanta fiscala si contabila, contabilitate precum si organizarea de cursuri de pregatire profesionala.