AUDITOR FINANCIAR

CONTENT co. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participarea la audit pentru clientii din portofoliul companiei

CERINTE

- membru al Camerei Auditorilor Financiari din Romania;
- participare la proiecte de audit financiar;
- cunostinte IFRS, OMF 1752/2005;
- bune cunostinte de fiscalitate;
- cunostinte limba engleza (nivel mediu).

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa

SC CONTENT co. SRL, infiintata in 1995, membra a uneia din cele mai importante corporatii de profil din Marea Britanie, Macilvin Moore Reveres, ofera servicii de contabilitate, consultanta financiar - fiscala, analiza financiara, audit financiar, personal - salarizare.
Activitatea CONTENT se desfasoara respectand cerintele Sistemului de Management al Calitatii, ISO 9001:2000.
CONTENT, prin experienta acumulata prin deservirea a peste 100 clienti din diverse domenii de activitate, ofera in locul unui angajat cu o inalta calificare profesionala o echipa de specialisti capabila sa determine cu strictete necesitatile clientilor si sa structureze solutii corelate cu posibilitatile acestora.