Auditor Debutant - AD11

BDO CONTIAUDIT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asista Auditorul Senior in activitatea curenta
- Analizeaza documente financiar contabile
- Participa la auditul societatilor client

CERINTE

- Absolvent studii superioare (Contabilitate, Finante, Banci, Audit)
- Cunosterea IFRS - avantaj
- Cunostinte legislatie economica
- Limba engleza - avansat
- Capacitate de a invata, rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Posibilitatea dezvoltarii carierei pe termen lung intr-o companie de prestigiu
- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica, in cadrul unei Firme Internationale de Audit si Consultanta

BDO este o organizatie internationala specializata in audit financiar si consultanta, cu peste 550 de birouri in 96 de tari si mai mult de 21.000 de angajati. Peste tot in lume BDO ofera servicii de audit, contabilitate, consultanta legala si fiscala, corporate finance, reorganizari judiciare si lichidari, inclusiv fuziuni si achizitii, privatizari si participari la tranzactiile publice. BDO este reprezentata in Romania de BDO Conti Audit, societate cu sediul central in Bucuresti.