Auditor Calitate Hotel

Continental Hotels

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie hoteliera, cu cea mai mare acoperire din tara, hoteluri categoria business aflate in :Bucuresti, Sibiu, Targu Mures,Oradea, Arad, Suceava, Turnu Severin,Gaiser-Predeal, precum si in cele 3 hoteluri Ibis din Constanta si Bucuresti.

Configurare si profile management:
- Configureaza din punct de vedere operational Opera (tarife, pachete promotionale etc)
- Verificarea completarii campurilor si corectitudinea informatiilor de pe profilele de agentii/ companii introduse de catre persoanele din departamentele de vanzari din fiecare locatie si sediul central sau a celor create de receptii pentru emiterea facturilor
- Verifica profilele clientilor individuali – completarea campurilor din sistem.

- Verificari ale inregistrarilor in sistem si audituri trimestriale:
- Intocmirea documentatiilor si realizarea auditurilor pentru receptii
Verificarea datelor introduse in sistem: rezervari, clienti in house, facturare etc
- Elaborarea, distribuirea si colectarea documentelor pentru testarea concurentei, analiza aceastora si a celor provenite de la misterious client.
- Training intern si actualizarea procedurilor operationale pentru receptii:
- Crearea documentelor pentru training operational Opera
- Sustinerea trainingurilor pre-si post-implementare Opera, traininguri de revenire
- Actualizarea procedurilor operationale

CERINTE

Doresti sa te dezvolti profesional intr-o companie aflata in plina dezvoltare (avand drept target: dublarea numarului de hoteluri in urmatorii 5 ani), intr-un mediu provocator si profesional si sa cresti impreuna cu compania?
Profilul tau personal corespunde cerintelor de mai jos?

Inseamna ca faci parte deja din "familia Continental".

Profilul candidatului ideal:
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare)
- Abilitati de leadership, construire si coordonare echipa.
- Abilitati de organizare, orientare catre rezultate.
- Personalitate deschisa, puternica, Valori stabile.
- Dornic sa invete lucruri noi.
- Are abilitatea de a-si atinge obiectivele, abilitati de management al proiectelor.
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii.
- Creativ, cu initiativa,
- Optimist.
- Experienta anterioara pe zona de receptie si/sau orice activitate de front desk.
- Reprezinta avantaj background din industria hoteliera.
- Absolvent studii superioare.

BENEFICII OFERITE

Continental Hotels este lantul hotelier cu cea mai mare acoperire din tara, 8 hoteluri care raspund celor mai exigente gusturi, prezent in: Sibiu, Targu Mures, Oradea, Arad, Suceava, Turnu Severin, Gaiser-Predeal, la care se adauga cele 3 hoteluri Ibis din Constanta si Bucuresti.

Salariu fix negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei.
Bonusuri periodice in functie de performantele individuale si ale hotelului.Tichete de masa.
Facilitati acordate angajatilor in cadrul hotelurilor Continental si Ibis.
Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei