AU PAIR pe timpul vacantei in FRANTA

Kriss Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Numeroase familii franceze isi petrec vacanta in statiuni pe plajele Marii Manche, pe coasta Marii Mediterane sau la tarmul Atlanticului.
Prin programul Au Pair, tinerele cu varsta pana la 29 ani pot insoti aceste familii pe timpul vacantei, ajutandu-le la supravegherea si insotirea copiilor la joaca si bucurandu-se de frumusetile Frantei.
Sejurul incepe in 1 - 30 iunie si se incheie la sfarsitul lunii august.
O buna ocazie de a vizita Franta si de a realiza castiguri banesti.

CERINTE

Studii minim liceale cu bacalaureat
Cunoastinte de limba franceza minim conversational
Aptitudini si placerea de a lucra cu copiii
Varsta maxima 29 ani

BENEFICII OFERITE

Gazduire si masa
Asigurare medicala si sociala
Autovehicul pentru posesorii de permis de conducere
Conditii pentru vizitarea obiectivelor istorice si culturale
Asistenta si consiliere pe toata durata programului

Agentie specializata in Managementul resurselor umane, cu activitatea principala Selectia si plasarea fortei de munca. Promoveaza programe culturale pentru tineri in tarile Uniunii Europene, avand parteneriate cu agentii prestigiose din strainatate. Sprijina accesul pe piata europeana a fortei de munca, oferind servicii la cele mai inalte standarde.

Tel. 0332425741/ 0748563746