Au pair Marea Britanie

Axor Pro Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Program de schimb intercultural cu desfasurare in Marea Britanie si cu avantaje multiple,nu numai financiare ci si culturale,turistice si sociale.

Ce vei face ca persoana au pair(responsabilitati)?
Vei ajuta familia la ingrijirea copilului/copiilor timp de min. 25 ore/saptamana(plus 2 seri de baby-sitting/saptamana),prin pregatirea unor mici gustari,insotirea copilului/copiilor la/de la scoala/gradinita,insotirea la joaca,plimbari etc,in activitati casnice usoare (aspirat,calcat,stersul prafului,shopping).

CERINTE

Pentru a te putea inscrie in programul Au-pair Marea Britanie trebuie sa indeplinesti urmatoarele CONDITII(cerinte):

1.sa ai varsta cuprinsa intre 18 si 28 ani;
2.sa nu fii casatorit/a si sa nu ai persoane in intretinere;
3.sa deti diploma de bacalaureat;
4.sa ai cunostinte de limba engleza-NIVEL CONVERSATIONAL
5.sa nu fi fost au pair in tara de destinatie;
6.sa nu ai cazier judiciar.

!!!FOARTE IMPORTANT!!!
Specificati in CV orice experienta in lucrul cu copiii,activitati de voluntariat in cadrul diferitelor ONG-uri etc.

BENEFICII OFERITE

BONUSURI SI BENEFICII:

1.VIZA AU-PAIR se obtine pe o perioada de 3 pana la 24 luni(RECOMANDAM SA ALEGETI O PERIOADA DE MIN 6 LUNI);

2.BANI DE BUZUNAR:320-500 Euro/lunar;80-125 Euro/saptamana;

3.PENSIUNE COMPLETA in casa familiei gazda(camera personala cu TV,PC,acces la Internet,mesele asigurate gratuit).In concluzie, banii de buzunar reprezinta ECONOMII;

4.DOUA ZILE LIBERE/saptamana;

5.VACANTA 2 SAPTAMANI PLATITA PE AN,prima saptamana dupa primele 6 luni+ALTE BONUSURI oferite de familia gazda;

6.Curs de limba engleza in urma caruia obti DIPLOMA RECUNOSCUTA INTERNATIONAL;

7.VIZITAREA UNEI TARI STRAINE SI CUNOASTEREA CIVILIZATIEI ACESTEIA;

8.LEGAREA DE NOI PRIETENII cu familia gazda,cu alte persoane au-pair si nu numai.

INSCRIE-TE ACUM.(TEL/E-MAIL)
VOR FI LUATE IN CONSIDERARE DOAR CV-urile CARE AU CONFIRMARE DE INSCRIERE.
TAXA INSCRIERE GRATUITA.

SUCCES!!!

Firma specializata in selectia si plasarea fortei de munca la nivel national si international.