Assistent Manager/Secretara

Mira Telecom

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura redirectionarea apelurilor telefonice prin centrala societatii;
- Asigura circulatia documentelor in firma;
- Asigura primirea, inregistrarea si distribuirea corespondentei in interiorul companiei (posta, fax, e-mail);
- Raspunde de expedierea documentelor si coletelor catre destinatari interni si externi,pastrand contactul cu furnizorii de servicii postale si de curierat;
- Preia mesajele telefonice si le transmite celor in cauza;
- Programeaza si tine agenda intalnirilor directorilor;
- Se ocupa de realizarea protocolului intalnirilor la sediul societatii;
- Asigura rezervarile la hoteluri, restaurante, trenuri, avioane etc

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta profesionala:minim 12 luni de activitate in domeniu;
- Cunostinte foarte bune de utilizare PC;
- Cunoasterea limbii engleze obligatoriu;
- Dinamism,spirit organizatoric,abilitati de comunicare,discretie;
- Rezistenta la stres, disponibilitate pentru program prelungit.

Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu,a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.

BENEFICII OFERITE

-conform competentelor

MIRA Telecom este o companie care activeaza in domeniul telecomunicatiilor, cu peste 140 de angajati, cu sediul central in Bucuresti si 4 filiale in Bacau, Brasov, Cluj Napoca si Craiova. Principalii clienti sunt operatori de telefonie mobila din tara si strainatate, institutii guvernamentale din Romania, pentru care oferim solutii la cheie care includ proiectare radio, achizitii si constructii civile pentru site-uri, instalare, integrare, comissioning si mentenanta.
MIRA Telecom ofera un mediu de lucru performant, unde sunt promovate valoarea si inovatia, creand conditii de dezvoltare personala si profesionala. Angajatii participa atat la traininguri pentru dezvoltarea abilitatilor manageriale, cat si la cursuri tehnice de specializare organizate de operatori de telefonie mobila sau de producatori de echipamente.