ASSISTENT MANAGER

BIOROMOIL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Redacteaza corespondenta de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice la standarde de calitate care sa asigure imaginea pozitiva a firmei si asigura transmiterea documentelor prin posta, fax, e-mail, curier
- Preia, inregistreaza si distribuie la departamentele implicate documentele externe primite precum si documentele interne
- Elaboreaza si redacteaza documente
- Intretine relatiile cu clientii
- Intretine relatiile cu furnizorii de servicii(birotica-papetarie, catering), cu firme de curierat, cu firme emitere tichete de masa
- Efectueaza rezervari cazare, transport si demersuri necesare platii acestora la solicitarea Directorului General/Director Executiv
- Organizeaza agenda Directorului General/ Director Executiv la solicitarea acestora
- Traduce in/din limba engleza la solicitarea Directorului General/ Director Executiv
- Asigura un flux informational eficient intre Directorul General/Directorul Executiv la solicitarea acestora

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta relevanta pe un post similar
- Limba engleza business fluent- o alta limba de circulatie internationala reprezinta avantaj
- Atestat pentru limba engleza
- Abilitati operare PC, navigare internet
- Disponbilitate pentru program prelungit

BIOROMOIL a fost infiintata in anul 2006 cu scopul de a reprezenta o parte din solutiile oferite omenirii pentru reducerea poluarii
Principalul obiect de activitate este comertul cu biodieselpe teritoriul Romaniei
Din anul 2007 ofera partenerilor si clientilor sai un concept integrat de servicii-analiza a pietei, calitatea finala a produsului livrat si logistica eficienta