ASSISTENT MANAGER

MAGNA DEVELOPMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de secretariat-birou:

- Organizeaza agenda DG, stabileste intalniri, urmareste organizarea intalnirilor ¿ in interiorul si in afara biroului;
- Revista presei de specialitate;
- Mentine contactul cu asociatiile de profil (AMCOR).

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta minimum 1 an intr-o pozitie similara;
- Limba Engleza - foarte bine;
- Limba Franceza sau o a doua limba cunoscuta constituie un avantaj;
- Cunostinte foarte bune de operare a calculatorului (MS Office- in special Word, Excel, Power Point; Internet);
- Cunostinte de arhivare a documentelor;

Abilitati si aptitudini:
- De planificare si organizare;
- De comunicare;
- Initiativa;
- Gandire analitica, logica;
- Atentie distributiva, concentrare;
- Capacitatea de a lucra independent si sub presiune;
-Respect pentru termene limita, reguli si proceduri.

BENEFICII OFERITE

Magna Developent este o companie tanara de profesionisti care va va oferi posibilitatea de a participa la proiecte provocatoare si de a evolua intr-un mediu tanar si dinamic ale carui principale valori sunt excelenta si spiritul de echipa.

Companie de consultanta in afaceri, specializata in consultanta pentru investitii si management strategic.
www.magnadevelopment.ro