Assistent Manager

WORK 4 FUN S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job full time,
Program:
Mi, Jo, Vi, orele 15:00 - 22:00
Sa, Du, orele 10:00 - 22:00
Lu, Ma liber
Realizarea stocurilor, monitorizarea intrarilor si iesirilor, realizarea necesarului de consumabile pentru saptamana in curs, transportarea animatorilor (clovni, face-painteri, ) si baloane la locatii diverse, etc.

CERINTE

Permis cat. B
Masina proprie, dispus sa o foloseasca in interes de serviciu
Comunicativ si sociabil
Cu initiativa
Spontan

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea castigurilor suplimentare prin implicarea in activitatile firmei
Bonusuri in functie de volumul de munca
20% in plus pentru combustibilul consumat de masina
Posibilitatea deplasarilor in afara Bucurestiului, caz in care se plateste diurna si cazare unde e cazul

Animatie cu clovni, Mos Craciun, Iepuras, magician, face-painting la petrecerile de copii, produse de petrecere, inchirieri costume carnaval, decoratiuni evenimente speciale, nunti, etc.