Assistent Key Account Manager

sc impex bock srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la negocierea contractelor cu clientii speciali;
- Urmareste derularea actiunilor promotionale;
- Promoveaza produsele in vederea listarii la key accounts;
- Asigura suport in derularea contractelor cu clientii speciali (key accounts);
- Verifica onorarea comenzilor si prezenta marfurilor la raft;
- Raporteaza periodic datele privind activitatea sa.

CERINTE

- bun organizator, cu abilit¿ti de a lucra în echip¿;
- cunostinte bune de operare pe calculator: e-mail, Word, Excel;
- carnet de conducere categoria B.

- Persoanele interesate sunt rugate s¿ trimit¿ o scrisoare de intentie si un CV.

BENEFICII OFERITE

- Salarizare atractiva, bazata pe performanta;
- Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Impex Bock SRL este o companie romano-germana infiintata in 1994. Obiectul de activitate al firmei a fost inca de la inceput importul si distributia de produse alimentare premium.