Assistant to the President and Vice Presidents

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Agenda pentru President and Vice President

- Analiza si rapoarte catre Management

- Corespondenta

- Protocol

- Procese verbale pentru intalniri de afaceri

- Rezervari bilete de avion pentru rute externe

- Mentine relatia cu toate departamentele firmei

- Are in subordine Departamentul Receptie

CERINTE

- Studii superioare

- Foarte bune cunostinte de utilizare PC (Excel, Word, Power Point)

- Abilitati excelente de analiza si sinteza

- Capacitate de a lucra cu mari cantitati de date

- Capacitatea de a lucra cu termene limita

- Abilitati de Customer Care

- Interes pentru domeniul auto

- Limba engleza si/sau germana - nivel avansat

- Limba italiana ¿ nivel avansat

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.

Firma mixta romano-austriaca ISG Romania este prezenta pe piata romaneasca din 1999. Incepandu-si activitatea in Ungaria si in Republica Ceha, in prezent ISG furnizeaza servicii specializate in domeniul resurselor umane in tarile Europei Centrale si de Est. ISG are astazi parteneri in Croatia, Cehia, Germania (Stuttgart, Frankfurt), Romania, Serbia, Slovacia, Slovenia. In Austria, ISG acopera intreg teritoriul prin reprezentantele sale din : Vienna, Villach, Graz, Tyrol, Salzbourg, St. Poelten si Wiener Neustadt.