Assistant Project Manager

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Mentinerea si transmiterea agendei intalnirilor saptamanale cu persoanele direct implicate in realizarea proiectului;
 Realizarea de prezentari in Power Point si Visio;
 Centralizeaza si gestioneaza informatiile primite de la Project Manager;
 Centralizarea si standardizarea procedurilor de lucru si a documentelor interne;
 Realizarea de rapoarte referitoare la stadiile desfasurarii proiectului;
 Mentinerea unui grad inalt de cunostinte referitoare la procedurile, serviciile, ofertele companiei, facturi, informatii tehnice si alte informatii relevante astfel incat sa ofere raspunsuri la intrebarile venite in termeni de profesionalism;
 Orice alte sarcini stabilite de superiorul direct.

CERINTE

 Absolvent studii superioare;
 Experienta de cel putin 1 an de zile in lucrul cu Power Point si Visio;
 Cunostintele de Project Management prezinta un avantaj;
 Abilitati excelente de comunicare si relationare;
 Abilitati foarte bune de identificare si rezolvare probleme;
 Rezistenta la lucru in conditii de stress;
 Cunostinte avansate de limba engleza;
 MS Office (Word, Excel, Outlook);
 Experienta pe o pozitie similara poate constitui un avantaj;

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.

Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]