ASSISTANT PROJECT MANAGER

GENESYS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Assistant Project Manager-ul ofera suport echipei de vanzari in implementarea solutiilor propuse clientului.

Responsabilitati:
- contracteaza furnizorii de servicii/ produse in vederea asigurii necesarul de resurse pentru proiectul alocat
- urmareste finalizarea fazelor proiectului in termenele si conditiile stabilite de Project Manager
- efectueaza inregistrarile tuturor parametrilor in sistemul informatic
- tine permanent legatura cu furnizorii si cu clientul pentru rezolvarea tuturor problemelor aparute pe parcurul implementarii proiectului.

CERINTE

- experienta minim 1 an in activitati similare
- cunostintele tehnice constituie un avantaj
- abilitati de negociere
- capacitate mare de organizare
- abilitati pentru lucrul sub presiune si cu task-uri multiple
- initiativa, capacitate de a lucra independent.

BENEFICII OFERITE

- Oferim un pachet salarial competitiv si posibilitatea dezvoltarii carierei pe termen lung.

Companie privata, infiintata in 1994 si certificata ISO 9001, CCAS si OMCAS, cu o cifra de afaceri de 15 milioane EUR (2005) si peste 100 de angajati, GENESYS este una dintre cele mai importante companii romanesti care acopera toate domeniile de activitate din informatica si telecomunicatii. Datorita activitatii sale in continua crestere, GENESYS isi dezvolta echipa cu noi profesionisti entuziasti si motivati.