Assistant Manager / Receptionist

Camusat Rom Telecomunicatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Context

Camusat este o companie multinationala cu prezenta in peste 40 de tari si peste 2000 de angajati. Din anii ‘70 compania a crescut si a dezvoltat 5 linii de business, cum ar fi constructiile de site-uri de telecomunicatii, instalare si punere in functiune echipamente radio, proiectare sisteme de energie regenerabila, reparatii si intretinere de retele de fibra optica si servicii de monitorizare si suport ale acestora.

Functia postului

Pentru a sprijini și a facilita comunicarea internă și externă și pentru a gestiona fluxul de documente specifice, căutăm un asistent manager. Acest rol este unul multifuncțional, având responsabilități de o mare varietate, oferind candidatului potrivit posibilitatea de a lucra cu managerii noștrii din diferite nivele și medii, candidatul ideal ar trebui să păstreze o minte deschisă și să fie flexibil și agreabil. Candidatul potrivit ar trebui să fie, de asemenea, rezistent la stres și obișnuit cu rezolvarea mai multor sarcini la un moment dat.

Sarcini

• Gestionarea comunicării interne și externe;
• Conectarea cu furnizori diferiți (materiale de birou, cărți de vizită, ID-uri) ;
• Gestionarea dovezilor stocului pentru diferite consumabile de birou și protocol;
• Gestionarea aranjamentelor de călătorie pentru managerii de vârf și mediu;
• Urmărirea programului de călătorie al CEO-ului ;
• Organizarea de evenimente interne (sursă pentru locații, catering, fotograf etc.) ;
• Gestionarea fluxului de documente interne (facturi, corespondență);
• Sarcini privind siguranța angajatilor - instruirea oaspeților cu privire la măsurile de siguranță;
• Sarcini administrative HR - gestionarea bazei de date a angajaților și a fișierelor

CERINTE

• Diploma de licență
• 1-2 ani de experiență similară
• Nivel avansat de limba engleză, franceză este un plus
• Foarte bune abilități de comunicare
• Prezență plăcută
• Organizate și orientate spre detalii
• Conștient și agreabil
• Adaptare rapidă la un mediu agil

BENEFICII OFERITE

Beneficii

• Salariu motivant
• Bonusuri de performanta
• Oportunitatea de a lucra in proiecte industriale majore, inovatoare
• Cariera si oportunitati de dezvoltare bazate pe performanta
• Pachet de beneficii (asigurare medicala, transport)

Camusat este o companie multinationala cu prezenta in peste 45 de tari si cu peste 2000 de angajati. Din anii ‘40 compania a crescut si a dezvoltat 5 linii de business, cum ar fi: constructiile de site-uri de telecomunicatii, instalare si punere in functiune echipamente radio, proiectare si instalare sisteme de alimentare alternative cu energie regenerabila si hibrida, instalare si mentenanta de retele de fibra optica si servicii de monitorizare si gestionare ale echipamentelor montate la nivel mondial.