ASSISTANT MANAGER - LIMBA ITALIANA SI ENGLEZA

Piramide Trading International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job full time
Gestionarea corespondentei
Gestionarea si arhivarea documentelor
Activitati de protocol si administrative
Mentinerea legaturii cu furnizorii si clientii
Elaborarea proformelor si facturilor conform indicatiilor primite
Oferim salariu atractiv

CERINTE

Experienta in munca de minim 6 luni
Studii superioare finalizate sau in curs
Cunostinte de limba italiana(nivel mediu) si limba engleza
Abilitati de comunicare bine dezvoltate, abilitati de organizare si planificare
Cunostinte contabilitate primara
Cunostinte de operare PC, buna stapanire a instrumentelor Office

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Ambient placut

Piramide Trading International, companie italiana cu sediul in Bucuresti, are ca principal obiect de activitate import-export de diverse bunuri. Piata de desfacere a companiei este predominant in Europa.