ASSISTANT MANAGER-Limba Germana

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Traduceri in si din romana engleza germana

Redactarea de documente,corespondenta de afaceri in limbile romana, germana, engleza

Sortarea corespondentei faxurilor si directionarea catre departamentele vizate

Preluarea apelurilor telefonice si directinarea catre departamentele vizate

Intampinarea vizitatorilor,servicii de protocol

Mentinerea relatiei cu frunizorii (birotica, curatenie,protocol, etc)

Asigurarea bunei activitati a departamentului administrativ

Alte activitati specifice, cerute de managerul direct.

CERINTE

Limba engleza si germana nivel avansat

Cunostinte operare PC(Office, Internet)

Persoana organizata,orientata spre rezultat,

Bune abilitati de comunicare si relationare cu diverse medii culturale

BENEFICII OFERITE

Program 8:30-17:30

Bonuri de masa,telefon mobil, asigurare medicala,decontarea transportului in comun

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro