Assistant Manager/Director

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura suportul administrativ necesar;
- Sustine activitatea zilnica a Directorului General
- Mentine relatiile cu partenerii de afaceri ai companiei;
- Gestioneaza documentele si informatiile care intra si ies din companie;
- Contabilitate primara
- Preia apelurile telefonice, e-mailurile si faxurile;
- Asigura confidentialitatea informatiilor in cadrul companiei.

CERINTE

- Minim 1 an experienta pe o pozitie similara
- Persoana organizata, atenta la detalii, dinamica, responsabila, serioasa si care sa detina bune abilitati de comunicare si un spirit de echipa dezvoltat;
- Cunostinte operare MS Office - nivel avansat;
- cunostinta de limba italiana nivel mediu-avansat
- cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Posibiliate de formare si dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate