Assistant Manager (limba germana) - Companie multinationala!

Pluri Consultants Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii specifice postului de Assistant Manager, combinate cu responsabilitati de marketing.

CERINTE

- Studii superioare (de preferat in domeniul Marketing)
- Experienta relevanta pe o pozitie similara
- Bune cunostinte de Marketing
- Cunostinte avansate de limba germana si limba engleza
- Permis conducere categoria B
- Persoana rezistenta la stres cu bune abilitati de organizare

Companie de consultanta strategica in domeniul Resurselor Umane, cu un inalt nivel de expertiza in furnizarea Solutiilor Globale de Human Capital partenerilor sai (recrutare si selectie, training, assessment, outplacement, salarizare si administrare personal etc).

Pluri Consultants Romania recruteaza in momentul de fata pentru unul dintre clientii sai, o companie multinationala ce activeaza in domeniul productiei de aparate profesionale de curatat, postul de ASSISTANT MANAGER.