ASSISTANT MANAGER (cod: AMB )

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofera suport administrativ pentru managing director in Romania;

CERINTE

¿ Student/a sau absolvent/a de studii superioare economice;
¿ Obligatoriu limba engleza nivel avansat; cunosterea limbii germane reprezinta un avantaj;
¿ Obligatoriu permis de conducere categoria B;
¿ Obligatoriu bune cunostinte Microsoft Office;
¿ Abilitati de rezolvare rapida a problemelor;
¿ Persoana comunicativa, sociabila, cu spirit de initiativa;
¿ Disponibilitate pentru program flexibil;

BENEFICII OFERITE

¿ Program flexibil in regim de part time;
¿ Contract pe perioada determinata;
¿ Posibilitatea de a intra si a face experienta in mediul de afaceri din domeniul bancar si de a se dezvolta ulterior pe aceasta directie;

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau companie cu capital strain activand in domeniul bancar ASSISTANT MANANAGER (cod:AMB);