Assistant Manager - Bucuresti

VBS - Business Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

VBS – Business Solutions te vrea in echipa sa!

CERINTE

Excelente abilitati de organizare si planificare, simtul detaliului;
Persoana perseverenta, motivata, cu initiativa si orientata spre rezultate;
Cunostinte excelente de excel si contabilitate primara, limba engleza si gramatica libii romane;
Atitudine proactiva, orientare spre client si echipa, excelente abilitati de de comunicare;
Experienta de min. 2 ani in domeniul Administrativ, Marketing sau Customer Care.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonusuri in functie de performante.
Acces la instruire permanenta (seminarii, carti de specialitate)
Perspective de avansare in functie (Project Manager)
Program usor flexibil, posibilitatea de a lucra in primele luni full time sau part time (25 - 40 h / saptamana).
Asteptam, cu deosebit interes, un CV si o scrisoare de intentie personalizata la adresa de mai jos.

Studii de marketing * Mystery Shopping * Training * Consultanta