Assistant Manager

TIP TOP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:
-Asigura suport in realizarea principalelor activitati manageriale: planificare, organizare, coordonare, monitorizare etc.;
- Sustine activitatea zilnica a Directorului General si asigura suportul administrativ necesar
- Mentine relatiile cu partenerii de afaceri ai companiei;
- Gestioneaza documentele si informatiile care intra si ies din companie;
- Desfasoara activitati care urmaresc dezvoltarea companiei, atingerea obiectivelor strategice;
- Asigura confidentialitatea informatiilor in cadrul companiei.

CERINTE

Persoana organizata, atenta la detalii, dinamica, responsabila, serioasa si care sa detina bune abilitati de comunicare si un spirit de echipa dezvoltat;
- Cunostinte operare MS Office (Word, Excel, Outlook);
- Obligatoriu cunostinte de limba engleza;

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- Se discuta in cadrul interviului

Activitate in domeniul patiserie – cofetarie si productie de biscuiti.