ASSISTANT MANAGER

B2B CONSPROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvolta activitatea de research ¿ (colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate);
- Gestioneaza contabilitatea primara .
- Managementul documentelor si al clientilor inclusiv ofertare.
- Mentinerea unui flux comunicational interdepartamental si intradepartamental continuu si eficient.

CERINTE

- Cunostinte foarte bune de limba engleza scris / vorbit;
- Abilitati de comunicare, vocabular elevat, gandire analitica;
- Cunoasterea avansata a pachetului Ms Office;
- Bune abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare;
- Capacitatea de a lucra sub presiune si extrem de organizat, agilitate si inteligenta;
- Personalitatea, proactivitatea si initiativa sunt esentiale pentru acest post;
- EXPERIENTA 2 ani constituie un avantaj;
- Permis de conducere;
- Studii superioare.

BENEFICII OFERITE

- Retributie fixa+ bonus in functie de rezultate.
- Telefon, tichete masa.
- Programe de training.

B2B CONSPROD SRL este o companie de consultanta si solutii integrate pentru constuctii drumuri , poduri , civile; producator si distribuitor geosintetice.