ASSISTANT MANAGER

Ditaro International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza traduceri din italiana in romana si efectueza activitatile zilnice de receptie si secretariat
- Organizeaza agenda managerului si stabileste telefonic legaturile exterioare dar si interioare ale firmei
- Organizeaza si receptioneaza activitatile de secretariat din sediul firmei
- Mentine telefonic legatura cu furnizorii italieni si clientii din Romania

CERINTE

- Cunostinte de limba italiana avansat atat scris cat si vorbit
- Cunostintele de limba engleza si / sau franceza nivel mediu constituie un avantaj
- Cunostinte de operare in MS Office
- Persoana organizata, prezenta agreabila, cu abilitati foarte bune de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial fix cu posibilitate de renegociere + bonuri de masa

Ditaro International SRL este o firma de vanzare si distributie echipamente medicale, cosmetice si de larg consum ca importator unic al unor branduri italiene cunoscute.
Echipa noastra se consolideaza impreuna cu noii angajati ai firmei si intentioneaza sa isi creeze o retea cat mai vasta pe teritoriul Romaniei.
Avantajul nostru il constituie: calitatea echipamentelor ofertate, mediul tanar in care desfasuram activitatea si organizarea strategica a activitatii.