ASSISTANT MANAGER

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

Recrutam ASSISTANT MANAGER pentru clientul nostru - COMPANIE FURNIZOARE DE ARTICOLE DE BIROTICA SI PAPETARIE, LIDER IN EUROPA.

Responsabilitati principale:

- Reprezentarea companiei in fata clientilor sai, intr-o maniera profesionala si agreabila;

- Preluarea si transmiterea apelurilor telefonice, respectiv a mesajelor catre angajati;

- Primirea/expedierea documentelor sosite prin fax/posta/curier;

- Inregistrarea corespondentei si arhivarea documentelor specifice;

- Realizarea comenzilor de materiale consumabile la furnizori;

- Organizarea calatoriilor de afaceri;

- Asistarea Office Managerului in activitati specifice;

- Participarea la programe de training si teambuilding.

CERINTE

- Capacitate organizatorica;
- Corectitudine;
- Atitudine pozitiva;
- Prezenta agreabila, tonica;
- Limba engleza - nivel avansat;
- Buna cunoastere a pachetului MS Office (Word, Excel);
- Experienta pe o pozitie similara minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv;

- Oportunitati de promovare si de dezvoltare;

- Lucrul intr-o atmosfera deschisa;

- Participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: office@qualiadevelopment.ro.