Assistant Manager

Isra Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea agendei directorului general;
- asistenta pentru departamentele companiei;
- mentinerea si dezvoltarea relatiei cu furnizorii/ clientii firmei;
- activitati specifice secretariale si organizatorice;
- protocol;
- contabilitate primara.

CERINTE

- persoana dinamica, responsabila si foarte organizata;
-studii superioare;
- abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- engleza-nivel mediu;
permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Alaturandu-te echipei noastre:
- vei avea un trainer personal care sa te inteleaga, sa te pregateasca, sa te sustina;
- vei gasi suport pentru dezvoltarea unei cariere in cadrul companiei;
- vei primi certificate care sa ateste experienta dobandita prin activitatile la care participi;
- vei beneficia de un sistem de recompensare pe masura performantelor tale;
Te poti adresa echipei noastre, deschis, oricand si vei primi raspunsul nostru imediat.

DESCRIEREA FIRMEI

Institut de cercetare de piata