Assistant Manager

ROSIM`S UNIC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea agendei Directorului General;
- Activitati de birotica si secretariat;
- Redactare corespondenta in limbile engleza si germana;
- Comunicarea cu partenerii externi;
- Asigurarea serviciului de protocol;
- Reprezentarea firmei in relatiile cu clientii si partenerii de afaceri;
- Operatiuni premergatoare vamuire;

CERINTE

- Studii superioare incheiate;
- Cunoasterea aprofundata a limbii engleze si a limbii germane, cel putin nivel mediu;
- Abilitati de lucru in secretariat si in front office;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare;
- Spirit organizatoric;
- Seriozitate, creativitate si initiativa;
- Prezenta placuta;
- Sociabilitate si capacitate de a lucra in echipa;

BENEFICII OFERITE

- Training;
- Asigurarea suportului logistic;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu placut;
- Salariu motivant;

FIRMA ROMANEASCA DE IMPORT, VANZARE SI DISTRIBUTIE OBIECTE SANITARE