ASSISTANT MANAGER

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura suport in realizarea principalelor activitati (planificare, organizare, coordonare, monitorizare etc.) si a principalelor proiecte de consultanta (analize piata, analize financiare, etc.)
Sustine activitatea zilnica a managerilor si ofera suportul administrativ necesar echipei de consultanti.
Mentine relatiile cu partenerii de afaceri ai companiei.
Gestioneaza documentele companiei.
Preia apelurile telefonice, e-mailurile si faxurile si le directioneaza catre departamentele corespunzatoare.

CERINTE

Studii superioare, preferabil facultate stiinte economice sau exacte (matematica, logica).
Cunoastere excelenta MS Office (in special Excel si Power Point).
Cunoasterea MS Project si Visio reprezinta un avantaj.
Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat.
Abilitati de comunicare si relationare.
Abilitati foarte bune de analiza si sinteza.
Persoana sigura pe sine, dornica sa invete si sa se dezvolte.
Persoana flexibila si adaptabila.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
Posibilitati reale de promovare si dezvoltare profesionala (posibilitatea cresterii pe o pozitie de consultant).
Mediu de lucru profesionist.

VON Consulting este o agentie de recrutare si training din Romania, o echipa de profesionisti care ofera servicii de calitate si solutii complete de resurse umane clientilor nostri.