Assistant Manager

ISA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea activitatii de tip administrativ
- Urmarirea traseului documentelor in cadrul firmei
- Intretinerea bazelor de date si administrarea comunicarii cu exteriorul: clienti, furnizori
- Organizarea activitatii de relatii cu publicul
- Asistarea directorului in indeplinirea obiectivelor propuse in cadrul firmei
- Intocmirea, pregatirea si verificarea rapoartelor de activitate

CERINTE

- Cunostinte operare PC foarte bune: Windows, Internet, Word, Excel
- Cunostinte despre organizarea si functionarea unei companii (compartimente si rolul acestora, cunostinte despre fluxul si rolul documentelor interne/externe)
- Abilitati de comunicare
- Calitati personale: seriozitate, punctualitate, politete, discretie
- Cunostinte de limba Engleza prezinta un avantaj
- Exclus studenti

BENEFICII OFERITE

Se acorda bonusuri in functie de activitatea desfasurata si de implicarea in proiectele firmei

DESCRIEREA FIRMEI

- Comercializare produse si servicii IT
- Productie de CDuri multimedia educationale