ASSISTANT MANAGER

BARNETT McCALL RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele clientului nostru, o importanta companie multinationala care promoveaza produse de ingrijire corporala, cautam o persoana pentru pozitia de Assistant Manager.

RESPONSABILITATI:
1. Indeplinirea activitatii de baza de secretariat: preluare telefoane, transmitere mesaje scrise si verbale catre colegi, activitati de protocol
2. Gestionarea stocului de materiale consumabile, produse de protocol, materiale de promovare, etc
3. Transmiterea catre furnizori a comenzilor pt. apa, rechizite etc
4. Tine permanent evidenta intrarilor si iesirilor documentelor firmei in baza registrului de intrari- iesiri documente si a numarului de inregistrare
5. Intocmeste si actualizeaza rapoarte, date statistice si analize pt. managementul companiei
6. Asista departamentul de operatiuni catre clienti atunci cand este solicitata de conducerea firmei
7. Mentine legatura cu partenerii firmei
8. Transmite ofertele si promotiile sau diferite notificari prin fax sau e- mail

CERINTE

1.studii superioare
2.limba engleza - nivel avansat
3.cunostinte foarte bune de operare PC – Windows, MS Office (Excel)
5.spirit de echipa, abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
1. salariu atractiv
2. posibilitate de avansare
3. mediu de lucru foarte placut

Asteptam CV-ul dumneavoastra la adresa de email alexandra.tudor@bmr.ro

Recruitment company offering realistic and professional services to local and international clients