ASSISTANT MANAGER

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Traduceri scrise si interpretariat;
- Preluarea mesajelelor pentru manager si comunicarea lor catre destinatarii respectivi;
- Asigurarea interfatei biroului in absenta managerului;
- Navigarea pe Internet pentru obtinerea datelor solicitate;
- Activitati de protocol

CERINTE

- Stapanirea foarte buna a limbii engleze
- Abilitati foarte bune de utilizare a calculatorului MS Office si Internet (prezinta avantaj cunostintele de programe de grafica, Corel Draw)
- Abiltitati foarte bune de comunicare
- Experienta intr-un post similar constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte bun
Birou la standard european
Posibilitatea de evolutie intr-un post de agent

Compania PLURI CONSULTANTS Romania, unul dintre liderii pietei de consultanta in aria managementului, marketingului si capitalului uman, recruteaza pentru unul dintre clientii sai, actor principal pe piata imobiliara postul de: