Assistant manager

IRECSON RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie internationala, avand ca domeniu de lucru vanzarea produselor sanitare casnice
-asigurarea conditiilor optime pentru realizarea, de catre presedinte, manageri si angajati , a unor contacte eficiente si operative cu persoanele din interiorul si exteriorul firmei;
-asigurarea vehicularii corespunzatoare a informatiilor la nivelul firmei;
-elaborarea de propuneri de actualizare si imbunatatire continua a activitat;ii desfasurate de firma.
-efectuarea unor lucra;ri de specialitate (organizarea fisierelor si actualizarea acestora, redactarea unor materiale de corespondenta)
-tinerea evidentei solicitarilor directe si apelurilor telefonice;
-pastrarea evidentei numelor, adreselor si numerelor telefonice ale persoanelor, institutiilor cu care angajatii au relatii de serviciu;

CERINTE

Studii finalizate
Cunostinte de lb. engleza
Cunostinte de PC
Capacitatea de organizare a timpului de lucru, de a lucra in echipa, de a se incadra in termene limita, sa aiba capacitate buna de comunicare, o persoana deschisa si receptiva la nou.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Lucrul intr-un mediu profesionist
Posibilitatea de a promova

Since 1991, one of the most dynamic business consultancy centers. Recruiters, trainers, teachers and psychologists support you in finding best-tailored HR solutions.