ASSISTANT MANAGER

STRAERO S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

1)Agenda de lucru a directorului general
2)Asigura relatiile cu publicul
3)Asigura corectitudinea documentaiilor proprii
4)Alte activitati specifice

CERINTE

A)Studii superioare, preferabil economice
B)Experienta in domeniu: 3 ani
C)Cunoasterea avansate de operare Microsoft Office
D)Cunostinte minimale de analiza statistica
E)Cunostinte limbi străine suplimentare constituie un avantaj
F)Amabilitate, operativitate, corectitudine, tinuta decenta
G)Altele: Abilitati de comunicare, spirit de echipa, dinamism, adaptabilitate, autoperfectionare continua, entuziasm, creativitate

BENEFICII OFERITE

-Echipa de lucru tinara si entuziasta
-Mediu de lucru placut
-Oportunitati de promovare
-Pachet de beneficii

SC STRAERO SA are ca obiect de activitate principal cercetarea in domeniul analizei si încerc¿rilor de structuri aero ¿ astronautice. Practic, reusim s¿ acoperim întregul spectru de analiz¿ teoretic¿ si experimental¿, în domeniul certific¿rii din punct de vedere rezistent¿ mecanic¿ a produselor civile si militare, din domeniul aeronautic, auto, naval, feroviar si industria orizontal¿. Un nou domeniu creat în ultimii ani este cel al echipamentelor de testare psihologic¿ si fiziologic¿ a candidatilor la scolile de pilotaj civile si militare. De asemenea, societatea ofer¿ solutii complete în domeniul IT.