ASSISTANT MANAGER

SC WiSS tehnic SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea de suport administrativ (redactarea, traducerea si trimiterea corespondentei - interne si externe, elaborarea scrisorilor de afaceri, organizarea agendei)
- Gestionarea apelurilor telefonice (interne si externe)
- Organizarea intalnirilor de afaceri
- Identificarea informatiilor necesare din diverse surse, conceperea unor rapoarte, alte activitati de suport, intocmirea si actualizarea unor dosare cu informatii utile privind activitatea companiei
- Activitati diverse pentru atingerea obiectivelor firmei
- Asigura asistenta si suport logistic in relatia cu Autoritatile.
- Sa cunoasca si sa indosarieze potentialii furnizori marketing, media, etc.
- Isi desfasoara activitatea in conditii de eficienta.
- Organizare si evidenta dosare personal (adeverinte, contracte de munca, etc)

CERINTE

- Experienţă minim un an pe o poziţie similară
- Excelente cunoştinţe de operare PC
- Limba germana - nivel avansat (cerinta obligatorie)
- Limba engleză - nivel avansat
- Foarte bună organizare, responsabilitate, iniţiativă, seriozitate, loialitate - un bun Teamworker
- Foarte bune abilităţi de comunicare, relaţionare
- Prezentabil

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- sansa de a lucra intr-un colectiv tanar cu perspective de dezvoltare a carierei

Firma de consultanta in domeniul fatadelor ventilate si comercializare a materialelor de constructii pentru invelitori.