Assistant manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatul va reprezenta interfata companiei cu clientii, colaboratorii si furnizorii acesteia, se va ocupa de corespondenta zilnica a companiei (electronica si in format hartie), inclusiv arhivarea acesteia, va pregati situatii, analize, rapoarte conform cerintelor managerului companiei, va reprezenta compania in relatie cu banca si autoritatile financiare. Va realiza orice alte activitati ii sunt incredintate de managerul companiei.

CERINTE

- excelente abilitati de comunicare, negociere, spirit persuasiv
- persoana proactiva si cu spirit de initiativa
- capacitate de analiza si sinteza,
- cunostinte solide de PC (Word, Excel, PowerPoint)
- limba engleza nivel avansat
- putere de convingere, tenacitate
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- persoana dinamica si optimista
- capabilitate sa lucreze atat individual, cat si in cadrul unei echipe
-capacitate de a respecta termenele limita

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv corelat cu performantele personale
- mediu de lucru profesional
- training si suport continuu
- sanse reale de promovare