ASSISTANT MANAGER

mortgage capital group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea apelurilor telefonice si a fluxurilor de documente in cadrul companiei;
- Pregatirea si actualizarea agendei de intalniri, programari, rezervari, etc. ;
- Gestionarea aprovizion¿rii cu materiale consumabile, birotica, produse de protocol, curatenie, etc;
- Organizarea si arhivarea documentelor ;
- Redactarea a diverse documente;

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta intr-o pozitie similara (constituie un avantaj);
- Limbi straine: engleza obligatoriu;
- Cunoasterea si utilizarea corecta a echipamentelor de birou (telefon, fax, imprimanta, copiator, etc.)
- Cunoasterea si foarte buna utilizare a pachetului MS Office ( Word, Excel, PowerPoint, client de mail);
- Atentie la detalii;
- Foarte bune abilitati de organizare, comunicare si de relationare interpersonala;
- Prezenta placuta

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei;
- Mediu de lucru placut;
- Echipa tanara si profesionista.

Mortgage Capital Group este o companie de servicii de consultanta financiara specializata in obtineri de finantari ipotecare pentru persoane fizice si juridice.