Assistant Manager

B&B Lider Invest Trust

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Ofertare fax, stabilire intalniri cu potentiali clienti pt.dept.vanzari, baze de date de clienti potentiali;
-Emitere OP, proforme, facturi;
-Contabilitate primara;
-Inregistrare corecta a miscarilor din casa de bani;
-Raportari lunare cheltuieli/venituri;
- Redactare bugete trimestriale
-Asigurare protocol, gestionare bugete interne;
- Identificare surse de informatii in scopul redactarii de studii de piata
- Asigurarea relatiei cu clientii si managentul firmei in limba straina
- Traducere documente interne din si in engleza si spaniola.
- Redactare corespondenta din si in limbile engleza si spaniola
-Comunicarea cu partenerii externi
-Planificarea activitatii in departament, identificarea problemelor si rezolvarea acestora

CERINTE

SPANIOLA (AVANSAT)
ENGLEZA (AVANSAT) - avantaj
Experienta intr-un loc de munca similar (de preferat)
Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare-atat cu clientii, cat si cu colegii
Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp-atentie distributiva, atentie la detalii
Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung
Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate
Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru excelent, intr-o companie in crestere accentuata, conditii de lucru foarte bune
Sediul companiei-accesibil, central
Posibilitati reale de crestere a salariului, in functie de eficienta si efortul depus
Bonusuri in functie de eficienta si efortul depus

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii consultanta pentru investitori straini