ASSISTANT MANAGER

FINANCE & CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- CONTABILITATE PRIMARA
- activitati specifice de management si administrare.
- colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate - mentine legatura cu partenerii externi si interni ai firmei.
- intocmirea pontajelor salariatilor, evidenta vacante
- planificarea si gestionarea activitatilor specifice de management si administrare

CERINTE

- OBLIGATORIU cunostinte LIMBA ITALIANA (scris, vorbit, citit)
- absolvent al unui liceu sau facultati cu profil economic
- personalitate energica, ordonata, capabila sa coordoneze mai multe proiecte in paralel, spirit de initiativa

Finance Consulting este o companie multinationala de consultanta pentru afaceri si management.
Consultantii nostri ofera suport in recrutarea, evaluarea, motivarea personalului pentru toate nivelurile de cariera: Entry level, Middle management, Top management.