ASSISTANT MANAGER

IMA CONCEPT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faci :
- mentinerea relatiei cu clientii telefonic
- facturare
- aprovizionare birotica
- comenzi furnizori
- urmarire plati - incasari
- promovare on line & social media
- diverse

CERINTE

- sa fie foarte organizata, energica si descurcareata
- sa stie sa zambeasca, noi zambim deci nu ne plac persoanele morocanoase
- dupa ce zambeste sa stie sa fie si foarte profesionista - sa nu stie ce inseamna "las' ca merge si asa "
- sa se imbrace frumos - daca tu nu arati bine , firma nu arata bine
- sa ii placa sa vorbeasca la telefon
- sa vorbeasca foarte frumos la telefon ( cu clientii)
- sa fie sociabila - lucram cu oamenii deci .. is a must !
- adaptabila la nou - vei avea multe lucruri de invatat dar vei avea niste colegi de treaba care iti vor sari in ajutor
- sa isi doreasca performanta
- utilizate pc - word , excel, internet - la un nivel mediu spre inalt
- cunoasterea limbii engleze la nivel conversational -bine

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim noi :
- Salariu fix + comisioane
- Colegi de treaba , sef de treaba + pretentios
- Telefon
- posibilitate de promovare
Daca iti place ce iti propunem si noua ne va placea de tine conditiile sunt indeplinite sa faci parte din echipa IMA CONCEPT.

Te asteptam

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzare - Service SISTEME TRATARE APA

Dedurizatoare - Osmoza -Sterilizare -Deferizare