Assistant Director - UTI Rassco Traffic

UTI Rassco Traffic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofera suport directorului in desfasurarea activitatilor acestuia
Redacteaza ¿i expediaza coresponden¿a (fax-uri, memo-uri, e-mail-uri, note interne)
Intocmeste diverse centraliz¿ri, raportari, redacteaza documente
Realizeaza centralizarea necesarulului de papetarie, mobilier, echipamente si urmareste costurile pentru consumabile
Realizeaza procesul de inductie pentru noii angajati
Participa la organizarea de diverse evenimente alaturi de departamentul de Marketing
Participa la negocierea si derularea de diferite contracte.

CERINTE

Absolvent studii superioare
Experienta anterioara intr-un post similar constituie un avantaj
Excelente abilitati de comunicare si organizare, adaptabilitate, rezistenta si toleranta la stres, diplomatie
Cunostinte PC: MS Office, Internet Explorer
Cunostinte de limba italiana sau franceza: nivel avansat
Cunostinte de limba engleza: nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Bonuri de masa
Decont lunar pentru transport

DESCRIEREA FIRMEI

UTI Rassco Traffic este o companie din cadrul grupului UTI.
Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro .