ASP.Net MVC Developer +1500 euro

Siveo IT Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un dezvoltator software din Australia, cu sediul in Bucuresti ce se adreseaza pietii internationale. Echipa este formata din tineri pasionati de programare, dinamici, motivati si pusi pe distractie dupa orele de lucru. Se extind si cautam oameni care sa puna bazele acestei noi echipe.

La ce sa te astepti:

- Vei dezvolta aplicatii web in .Net utile institutiilor bancare din toata lumea
- Vei fi un membru al echipei, nu un subordonat.

CERINTE

- Sa lucrezi in ASP.Net MVC de cel putin 1 an
- Sa cunosti C# la un nivel avansat
- Sa fi lucrat pe metodologia Agile/Scrum.
- Sa iti placa sa creezi un produs web excelent, si sa-l imbunatatesti permanent ca sa te mandresti cu el
- Sa ai simtul umorului (ajuta dupa program cand ne distram)
- Daca ai portofoliu sau ai lucrat freelance, prezinta un avantaj.

Tehnologii cu care lucram si e un plus daca le folosesti: HTML, CSS, AJAX, Javascript, JQuery, SQL.

BENEFICII OFERITE

- salariu 1500+ euro (plusul depinde de abilitatile tale)
- bonusuri pe proiect
- teambuildings
- certificari in domeniu (suntem Microsoft Certified )
- mediu de lucru modern cu ultimele tehnologii.

Siveo IT Resources is a company specialized in technical recruitment with an innovative approach on sourcing. Our team includes specialists with a technical background and human resources specialists with a solid experience in different industries. This combination helps us better understand requirements of employers and supports us to select best candidates. Our main goal is to match the best employers with the best job-seekers.