Asociat Vanzari Imobiliare

REMAX Properties - Ruffe Business and Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Imobiliarele sunt ultimul bastion al iniţiativei libere. Şi cine o ştie mai bine decât RE/MAX?
Daca vrei sa-ti dezvolti propria afacere imobiliara este momentul sa te alaturi la RE/MAX Properties - Cotroceni.
Trimite CV-ul tau. O să-ţi placă ce ai să vezi aici la RE/MAX Properties.
Candidatii ideali:
- persoane cu bune aptitudini de vanzari
- actuali sau fosti agenti imobiliari
-persoane ce isi desfasoara activitatea in domenii conexe celui imobiliar:asigurari, constructii,arhitectura, evaluatori
-persoane cu spirit antreprenorial, proactive, care doresc sa-si construiasca o afacere
-persoane ce isi doresc independenta financiara

CERINTE

- Spirit antreprenorial
- Experienta in vanzari
- Experienta minima in imobiliare: nu este necesara
- Studii superioare, cunostinte de operare PC
- Abilitati de munca in echipa, persoana dinamica si sociabila
- Abilitati de negociere si comunicare
- Permis de conducere categoria B, optional
- Limba engleza sau alta limba straina reprezintă un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a dezvolta o afacere cu investitie minima si care sa asigure castiguri nelimitate
- Training avansat atat in tara cat si in stainatate
- Accesul la tehnologie, retea mondiala de proprietati listate
- Independenta

RE/MAX Properties este o Agentie Imobiliara deschisa in Cotroceni - Bucuresti in regim de Franciza.
Agentia Imobiliara este detinuta si administrata independent de compania Ruffe Business and Consulting SRL.
Agentia imobiliara functioneaza dupa metodele promovate de RE/MAX, nr. 1 in imobiliare pe plan mondial.
Nimeni in lume nu vinde mai multe proprietati decat RE/MAX