ASM - Proiecte Bucuresti

GRES DE GRES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor si a imaginii companiei
- Identificarea potentialilor clienti, crearea si mentinerea portofoliului
- Gestionarea potentialilor clienti pe zona alocata
- Realizarea obiectivelor de performanta propuse
- Monitorizarea pietei si monitorizarea clientilor competitori
- Identifica si evalueaza oportunitati de business

CERINTE

Cerinte:

- Studii superioare
- Cunostinte bune MS Office
- Cunostinte bune limba engleza
- Abilitati excelente de comunicare si negociere
- Experienta pe un post similar minim 3 ani
(in domeniul finisajelor interioare si materialelor de constructii prezinta avantaj)
- Persoana orientata spre atingerea obiectivelor, spirit organizatoric, initiativa
- Permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonus):

- Salariu foarte motivant si comision din vanzari
- Masina de serviciu, telefon, laptop
- Suport pentru dezvoltare profesionala

Cu mult profesionalism si gratie valorilor afirmate, transparenta, echitate si respect fata de client, GRES DE GRES raspunde in permanenta nevoilor evolutive ale pietei si clientilor sai.
Constituita in 1999, cu un remarcabil traseu istoric, societatea GRES DE GRES detine 4 magazine si este recomandata ca un partener cu experienta pe piata materialelor de amenajari interioare.