ASM- materiale de constructii- structura metalica

NEFERTITI Human Capital Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru - importanta companie spaniola, producatoare de structuri metalice destinate constructiei de hale industriale, cladiri de birouri si constructii agricole - selectam un ASM pentru Bucuresti.

ATRIBUTII:
• Mentine si dezvolta portofoliul de clienti
• Identifica permanent noi oportunitati de afaceri
• Participa la negocierea contractelor de colaborare cu clientii societatii
• Asigura asistenta tehnica si comerciala clientilor, pre si post vanzare
• Furnizeaza rapoarte si analize periodice
• Dezvolta si evalueaza echipa de vanzari a companiei

CERINTE

• Aptitudini de comunicare si negociere, abilitati de relationare cu clientii
• Analitic, dinamic, atitudine pozitiva,ambitios /dedicat job-ului
• Permis conducere categ B
• Operare PC nivel mediu
• Studii superioare – studiile tehnice sau economice constituie un avantaj
• Buna cunoastere a mediului concurential/de afaceri in zona alocata
• Disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

• Telefon
• Laptop
• Masina de serviciu
• Posibilitati de dezvoltare a carierei

• pachet salarial motivant
• 1,5% comision la cifra bruta de vanzari

puteti aplica direct pe cv@nefertiti-hcc.ro cu subiectul ASM-HC- BU

NEFERTITI Human Capital Consulting iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/schimbarea/consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta. Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Human Capital Consulting nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.

www.nefertiti-hcc.ro
www.nefertiti-hcc.eu

cv@nefertiti-hcc.ro